bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 maja 2016
  • 14 maja 2016
  • wyświetleń: 3091

Siódma edycja freestyle'owej Bitwy o Bielsko!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

Przed nami siódma edycja odbywającej się cyklicznie raz do roku imprezy, podczas której wyłaniany jest najlepszy freestyle'owy MC w Bielsku-Białej!

W sobotę, 14 maja o godzinie 18.00 w bielskim klubie Rudeboy już po raz siódmy odbędzie się impreza "Bitwa o Bielsko". Podczas eliminacji spośród wszystkich uczestników zostanie wybranych 16 zawodników, którzy następnie będą ze sobą walczyć w systemie pucharowym. Zwycięzca zgarnia całe wpisowe (w poprzednich edycjach udział brało średnio 50 uczestników), a półfinałowa czwórka nagrody rzeczowe od sponsorów:


W skład jury wchodzi: CFG (przewodniczący jury), Wicher (3/4 UDGS) oraz Tymin (zwycięzca 2.i 3. edycji Bitwy o Bielsko). Imprezę poprowadzi Sonar (NCB Ekipa), a za deckami stanie DJ Mihalik. Gościem specjalnym będzie Kleszcz & Dino (MaxFlo).

Wejście kosztuje 20 zł w dniu imprezy. Wstęp bez ograniczeń wiekowych. Bilety można nabyć przez stronę internetową klubu: www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

Siódma edycja freestyle'owej Bitwy o Bielsko!

BM / bielsko.info, źródło: RudeBoy Club

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj