bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 27 października 2011
  • wyświetleń: 2534

"4:13 do Katowic" w bielskim 5D

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "5D Extreme Bielsko-Biała" podaj

W bielskim kinie 5D można zobaczyć „4:13 do Katowic”, pierwszy polski dreszczowiec zrealizowany wyłącznie z myślą o technologii 3D. Główną rolę w filmie zagrał będący w znakomitej formie i królujący na ekranach polskich kin Robert Więckiewicz.

4:13 do katowic


Główny bohater filmu, Artur, nie może pogodzić się z tragedią, jaka spotkała bliską mu osobę. Dlatego opracowuje plan, który pomoże mu uporać się z targającymi nim emocjami - O 4:13 wsiądzie do pociągu we Wrocławiu. O 6:02 zabije człowieka. O 6:51 wysiądzie na dworcu w Katowicach i uśmiechnie się po raz pierwszy od dwóch lat. Ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

W roli głównej zobaczymy rozchwytywanego i bardzo lubianego aktora, Roberta Więckiewicza. Obok niego na ekranie pojawią się także Ewa Kutynia, Mikołaj Woubishet i Weronika Borek.

W tym 25-minutowym filmie nie zabraknie też mocnych, trzymających w napięciu scen, które dostarczą niezapomnianych wrażenia. Zwłaszcza, że „4:13 do Katowic” to pierwszy film fabularny na świecie, który został napisany, nakręcony i zmontowany z myślą wyłącznie o projekcji 3D. Gwarantuje to lepsze niż kiedykolwiek i unikalne na skalę światową wrażenie głębi obrazu.

Ale to nie koniec niespodzianek. Film będzie można zobaczyć w sieci KIN 5D Extreme www.kino5dextreme.pl, a to gwarantuje dodatkowe atrakcje. Połączenie najwyższej, jakości 3D z efektami kina 5D sprawi, że wszyscy kinomani znajdą coś dla siebie.

- Sieć Kin 5D, jako pierwsza na świecie postanowiła inwestować w nowy gatunek filmowy i zapoczątkowuje tym filmem serię polskich filmów fabularnych i animowanych napisanych specjalnie pod ten typ kina. - Chcemy stworzyć nowy gatunek filmowy - film 5D, który będzie łączył w sobie atrakcyjną fabułę, dopracowane 3D oraz specjalnie napisane sceny, które będą znakomicie oddawały ducha i sens kina 5D, czyli wykorzystania jak najlepiej licznych efektów specjalnych, takich jak wiatr, ogień, ruchome fotele, czy woda po to żeby wzmocnić przekaz z ekranu, nie zapominając o tym, że ma to być film z fabułą, zwrotami akcji, dobrym aktorstwem. - mówi Maciej Kwit Dyrektor Sieci Kin 5D - autor pomysłu. Już w listopadzie wprowadzamy na ekrany kolejny film. Tym razem będzie to animowana Kreskostoria Polski - film Bartka Kędzierskiego twórcy Włatców Móch, a kolejne 3 scenariusze już są gotowe do realizacji. Po trudnym okresie wakacyjnym i słabszym repertuarze zaczynamy nowy etap działalności i zapewniamy, że zaskoczymy bardzo mile naszych dotychczasowych widzów, a i zdobędziemy wielu nowych - dodaje.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

5D Extreme Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "5D Extreme Bielsko-Biała" podaj