bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 marca 2016
  • 10 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1462

VI Dni Australii w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Grawitacja Caffe" podaj

Za nami:

Australia - kraj niezliczonych możliwości, piękna krajobrazu, wyjątkowych miejsc i ciekawych ludzi. Przyjdź na festiwal promujący Australię.

- Od 6 lat przybliżamy Wam antypody w unikatowy sposób - zapraszając gości specjalnych, organizując warsztaty, wystawy fotografii, artefaktów i wiele więcej. Dowiedz się o ofertach specjalnych i wygraj australijskie nagrody. VI Dni Australii 2016 będą wyjątkowe, gdyż nasza firma obchodzi 20-lecie działalności na rynku edukacyjnym - zachęcają organizatorzy.

Program wydarzenia

Bielsko-Biała, 10 kwietnia, Grawitacja Caffe, ul. Wzgórze 3/5
  • 16.30-18.00 Konsultacje indywidualne dot. wyjazdów do Australii - obowiązują zapisy - liczba miejsc ograniczona - warszawa@albionhouse.com.pl (w tytule należy podać miasto - Bielsko-Biała) oraz interesujący Ciebie temat konsultacji, poczekaj na potwierdzenie spotkania przez konsultantkę)
  • 18.00 Powitanie na VI Dniach Australii
  • 18.05 Do Australii lądem?! Podróż za jeden uśmiech Karoliny Sypniewskiej-Wida
  • 19.00 Warsztaty- Should I stay or should I go 2 Australia?! - Paweł Wida
  • 19.35 Los Wiaheros- Australia w 3D - Alicja Rapsiewicz i Andrzej Budnik
  • 20.30 Losowanie nagród dla publiczności, zakończenie
VI DNI AUSTRALII z Albion House w BIELSKO-BIAŁEJ
fot. albion house


Dni Australii to cykl unikalnych prezentacji na tematy związane z najmniejszym ale też najbardziej atrakcyjnym kontynentem do życia. Wydarzenie, które od 11 lat prowadzone jest wraz z naszymi partnerami na terenie Europy, cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród osób rozważających wyjazd na Antypody, ale również wśród wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę o tym odległym, a jakże pięknym kraju. Albion House jako pierwsza firma w Polsce zaczęła promować Australię w sposób unikatowy, organizując warsztaty, slajdowiska, wystawy fotograficzne, degustacje oraz zapraszając wyjątkowych gości.

Dlaczego festiwal?
Chcemy przybliżyć Wam kraj w którym mieszkamy. Miejsce, które jest marzeniem wielu do którego tak niewielka liczba osób dociera. My pokazujemy, że wcale nie jest to takie trudne. Opowiadając o życiu, nauce, pracy i podróżach po Australii co roku zarażamy tym krajem wielu…Podróżnicy, bloggerzy, autorzy książek, którzy z nami współpracują opowiadają o pięknie tego kraju prezentując zdjęcia i filmy z wypraw. Pragniemy Wam zaprezentować możliwości, jakie oferuje Australia chcącym poznać ten kraj poprzez podróże, zainteresowanym podjęciem nauki lub pracy w Australii, jak również dla tych, którzy chcieliby związać się z krainą Ozz (jak o niej mówią jej mieszkańcy) na dłużej, emigrując tam na stałe.

Kto jest z nami?
Dni Australii są prowadzone we współpracy z wybranymi instytucjami z tego kontynentu oraz Ambasadą Australii w Polsce i Berlinie, z którymi nasza firma współpracuje od początku swojego istnienia - od 20 lat! Na festiwal w tym roku zaprosiliśmy pasjonatów podróży po Australii - projekt Busem przez Świat (Karol Lewandowski & Aleksandra Ślusarczyk), Los Wiaheros (Alicja Rapsiewicz & Andrzej Budnik), autorkę bloga Where is Juli czyli Julię Raczko (podróżnicza książka „Gdzie jest Julia” - premiera 16.03.2016) oraz gościa absolutnie wyjątkowego - żywą legendę - wielkiego fana Australii - Marka Niedźwieckiego. Jesteśmy bardzo dumni, że z roku na rok nasza impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a widzowie nigdy nie zawodzą.

Gdzie?
Co roku wybieramy miejsca przyjazne spotkaniom podróżniczym gdzie każdy z Was czuje się przyjemnie i wsłuchując się w opowieści z ‘downunder’ przenosi się z nami w ten odległy świat. W 2016 VI Dni Australii w okrągłą 20 rocznicę istnienia Albion House zawitamy do 10 miast na terenie całej Polski.
Podczas Dni Australii można wziąć udział w:
- slajdowisku podróżniczym BUSEM PRZEZ ŚWIAT - czyli za 8 dolarów dziennie przez Australię
- slajdowisku podróżniczym LOS WIAHEROS - Australia w 3D
- slajdowisku podróżniczym Karoliny i Pawła Wida
- warsztatach gry na didgeridoo
- warsztatach sommelierskich wina australijskiego
- warsztatach wyjazdowych do Australii
- degustacjach australijskich wyrobów
- promocji książki AUSTRALIJCZYK Marka Niedźwieckego
- promocji książki GDZIE JEST JULIA - Julii Raczko

Dodatkowo organizujemy dla Was wystawę zdjęć z Australii (razem z CEWE europejskim liderem usług fotograficznych, które posiada największe laboratorium fotograficzne w Polsce oraz sieć profesjonalnych sklepów FOTOJOKER), stoiska z książkami (Wyd.Wielka Litera& Pascal), artefaktami australijskimi, konkursy z nagrodami oraz prezentacji szkół i restauracji specjalizujących się w daniach Australii i Pacyfiku (Ambasada Pacyfiku - Kraków, Kalaya - Warszawa). Dodatkowo podczas Dni Australii odbędzie się inauguracja nowego katalogu- unikatowego informatora o Australii.


Szczegółowy program VI Dni Australii 2016 można znaleźć na www.dniaustralii.com.

BM / bielsko.info, źródło: Materiały promocyjne organizatora

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Grawitacja Caffe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Grawitacja Caffe" podaj