bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 7 marca 2016
  • 12 marca 2016
  • wyświetleń: 1459

Małpa Mówi - premierowo w Bielsku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

One2Pablo oraz Proximite zapraszają na premierowy koncert Małpy promujący nadchodzący album!

- Cieszę się, że mogę to w końcu ogłosić. Mój nowy album ukazał się na rynku 5 lutego - napisał na swoim fanpage'u Małpa. Raper poinformował także, że wspólnie z Jinxem zdecydował się na uruchomienie własnej wytwórni płytowej Proximite. Nazwa labelu pokrywa się naturalnie z nazwą grupy, którą tworzą obaj artyści. - Niestety, póki co nie doczekamy się albumu Proximite. Niestety nie udało nam się sfinalizować wspólnej płyty. Doprowadziliśmy jednak do końca moją, którą zdecydowaliśmy się wydać sami - skomentował Małpa.

Nowy album będzie następcą "Kilku numerów o czymś" sprzed sześciu lat. Album zapowiadają jak dotąd dwa zilustrowane klipami utwory - "Naiwniak" i "Jedyna słuszna droga" . W tym drugim kawałku gościnnie pojawił się Jinx.Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 12 marca w Rudeboy Club. Otwarcie bram o godzinie 19.00, start o 20.00. Bilety do nabycia w przedsprzedaży w cenie 25 złotych, a w dniu koncertu 30 zł.

BM / bielsko.info, źródło: RudeBoy Club

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj