bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 marca 2016
  • 17 marca 2016
  • wyświetleń: 782

Komedia kryminalna w Sferze

Za nami:

Hotel Qubuś, miłość, tajemnica, zdrada, nienawiść i pożądanie. W tak tajemniczy sposób zapowiada się prapremierowa sztuka Teatru Komedii Kuby Abrahamowicza, który powraca na deski Klubu Klimat w Galerii Sfera, już 14 marca. „Wściekłe widelce” swoim interaktywnym charakterem zaskoczą z pewnością każdego widza, który uwielbia się śmiać. Z kolei dwa dni później kino Helios zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Kobiece Kino.

wściekłe widelce


Sami goście będą swoimi decyzjami wpływać na kształt sztuki. To tylko jedna z wielu niespodzianek, jaką przygotował Kuba Abrahamowicz. Zresztą cały projekt powstał na specjalne zamówienie. W przedstawieniu zobaczymy m.in. Grażynę Bułkę z Teatru Śląskiego w Katowicach, Katarzynę Gajowniczek, Izę Malik z Teatru Rozrywki w Chorzowie oraz oczywiście samego Kubę Abrahmowicza, który reżyseruje spektakl. Autorką tekstu jest Anna Burzyńska, a scenografię przygotowała Katarzyna Hańczak.

- W marcu zapraszamy na tę wyjątkową przygodę z komedią w Sferze wszystkich, dla których liczą się dobry humor i wspaniała zabawa z aktorami - zachęca Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera. - Ta wizyta to nie tylko porządna dawka endorfin, ale też okazja do współuczestniczenia i decydowania o losach w spektaklu.

Bielski Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza działa w Klubie Klimat na terenie Galerii Sfera już od ponad roku. Na swoim koncie ma kilka udanych projektów scenicznych, które zdobyły już serca nie tylko miłośników dobrego humoru z Podbeskidzia, ale z całego Śląska. Na potrzeby występów najznamienitszych polskich aktorów scena Klubu Klimat z miejsca koncertów przekształca się w niezwykłą scenę, na której żart udanie łączy się ze sceniczną przygodą.

Premierowe przedstawienie odbędzie się w Klubie Klimat w poniedziałek, 14 marca o godzinie 18.00. Bilety, w cenie od 35 zł, można kupić w punkcie informacyjnym Galerii Sfera. Planowane spektakle: 17 marca - godzina 17.00 i godzina 20.30.

BM / bielsko.info, źródło: Galeria Sfera

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.