bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 8 stycznia 2016
  • 21 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 4620

Artur Andrus ponownie wystąpi w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Cyniczne Córy Zurychu znowu zabrzmią w Bielsku-Białej. Ulubieniec bielskiej publiczności powraca. Recital kabaretowy Artura Andrusa to salwy śmiechu na widowni i znakomita zabawa.

Artur Andrus ponownie w Bielsku
Artur Andrus ponownie wystąpi w Bielsku-Białej · fot. Honorata Karapuda


Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej". Na co dzień redaktor trójkowej "Akademii rozrywki", znany i lubiany konferansjer, komentator "Szkła kontaktowego"

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory: inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia. Ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Jeśli da się przy nich uśmiechnąć - cel zostanie osiągnięty.

W piosenkach, wierszach, anegdotach autor opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

Wykonawcy:
  • Artur Andrus
  • Wojciech Stec - fortepian, gitara
  • Łukasz Poprawski - saksofony, klarnet
  • Łukasz Borowiecki - kontrabas, akordeon
  • Paweł Żejmo - perkusja


Artur Andrus i jego recital kabaretowy "Cyniczne Córy Zurychu" do zobaczenia w Domu Muzyki BCK, 21 kwietnia o godzinie 18.00. Bilety w cenie 70 zł.

BM / bielsko.info
źródło: www.bck.bielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj