bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 23 listopada 2015
  • 29 listopada 2015
  • wyświetleń: 1285

Bielska Kuchnia Społeczna o diecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Za nami:

Przed nami przedostatnia w tym roku Bielska Kuchnia Społeczna - tym razem pod hasłem "Dieta roślinna, a klimat". Rozpocznie się ona 29 listopada o godzinie 16.00 w Klubokawiarni Aquarium w Galeri Bielskiej BWA. Jest ona organizowana w ramach obchodów kolejnego Szczytu Klimatycznego COP21 w Paryżu, we współpracy z wilkowickim Klubem Gaja.

Bielska Kuchnia Społeczna o diecie


Podczas tej edycji Kuchni pokażemy Wam film "Cowspiracy" i zaprosimy do udziału w panelu dyskusyjnym na temat zmian klimatu, w którym wezmą udział prof. Skubała z wydz. Ekologii UŚ, dr Janusz Okrzesik - Instytut Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UŚ, dyr. BWA Agata Smalcerz i Jacek Bożek, prezes Stowarzyszenia Klub Gaja.

Nie zabraknie roślinnych słodkości i konkretów, o które zadbamy wspólnie. Będzie również okazja obejrzeć film poświęcony wpływowi diety roślinnej na nasze środowisko naturalne.

Gorąco zachęcamy Was do przynoszenia własnych, wegańskich przekąsek i tym samym do wspólnego promowania diety roślinnej.

Regulamin Bielskiej Kuchni Społecznej

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj