bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 10 września 2022
  • 12 września 2022
  • wyświetleń: 29116

Kolejna bielska restauracja po "Kuchennych Rewolucjach"

Magda Gessler ponownie zawitała do Bielska-Białej. Tym razem znana restauratorka przeprowadziła "Kuchenne Rewolucje" w Bistro 43300, które od teraz będzie nosić nazwę "Bistro U Rodziny Gębalskich".

Magda Gessler
Magda Gessler · fot. Biuro Prasowe TVN


O wizycie Magdy Gessler Bistro 43300 poinformowało w mediach społecznościowych. Kuchenne Rewolucje trwały w lokalu przy ulicy Komorowickiej 110 od wtorku, 6 września. Bistro pod nowym szyldem zostało otwarte w niedzielę, 11 września.

- Ostatnie 5 dni naszego życia było bardziej pracowitę niż kiedykolwiek. Praktycznie nie sypiamy, bo daliśmy słowo, że będą zmiany. Słowa dotrzymujemy. W tych zmianach pomogła nam postać nietuzinkowa jaką jest Magda Gessler. Zabrała nas w niezwykłą, niecodzienną podróż do naszego wnętrza w którym gdzieś tam bardzo głęboko skrywały się resztki zapału i miłości do tego miejsca - możemy przeczytać w mediach społecznościowych "Bistro U Rodziny Gębalskich".

- Od 4 lat wkładając całą energię próbowaliśmy dotrzeć do Waszych serc i do wielu się udało ale zapas naszej energii już się kończył. Przeciwności losu ograbiły nas z ostatnich pokładów sił... I właśnie wtedy otrzymaliśmy informację, że z pomocą nadciąga Pani Magda Gessler. Do dziś trudno nam uwierzyć, że to stało się naprawdę ale to sie stało. Pani Magda bez przewodnika znalazła w nas resztki pokładów sił i pobudziła do działania a my w zamian za to składamy kolejną obietnicę, że tego nie zmarnujemy - dodają właściciele lokalu.

- Nasza kuchnia została doceniona więc bez zmian można zjeść u nas Wasze ulubione dania, zrozumiemy jednak jeśli będziecie woleli skorzystać z fenomenalnych propozycji wprost z nieograniczonej wyobraźni Pani Magdy - podkreślili informując, że w menu Magdy Gessler pojawiły się: bułeczka z szynką San Daniele, słoneczny krem, boeuf bourguignon, Sałatka Beskidzka, a także tarta z morelami i adwokatem.

Loading...


Bistro 43300 to kolejna restauracja w Bielsku-Białej, którą odwiedziła Magda Gessler w ramach nagrywania programu "Kuchenne Rewolucje". W przeszłości restauratorka pomagała w metamorfozach lokalów, które obecnie noszą nazwę Trattoria da Tadeusz oraz Casa di Fulvio Maria Viola. Kilka lat temu zamknięto z kolei restauracje "Batory" oraz "Ranczo pod Strusiem", które także były planem zdjęciowym znanej serii telewizji TVN.Warto dodać, że w tym roku "Kuchenne Rewolucje" były już nagrywane w naszym regionie. W kwietniu Magda Gessler była w Czechowicach-Dziedzicach, aby przeprowadzić zmiany w restauracji "Irlandia" - obecnie "Tavola Calda Siciliana". Odcinek z tego miejsca wyemitowano 1 września, o czym informowaliśmy w tym artykule.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.