bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 13 marca 2023
  • 19 marca 2023
  • wyświetleń: 614

Postman, czyli folk-country prosto z Ukrainy - koncert w Bielsku-Białej

Za nami:

Postman wystąpi w bielskiej Spirali (ul. Przechód 1) w niedzielę 19 marca!

Reklama

Postman, czyli folk-country z Ukrainy - koncert w Bielsku-Białej


Postman, a właściwie Kostiantyn Pochtar, co po ukraińsku oznacza ni mniej ni więcej a Kostiantyn Listonosz, jest ukraińskim muzykiem, multiinstrumentalistą i songwriterem. Swoje życie dzieli między Kijów i Wrocław. Postman jest reprezentantem nowej fali, która zrodziła się w Ukrainie po rewolucji w latach 2013-2014. Korzeni jego twórczości należałoby szukać w latach 60., jednocześnie jego muzykę możemy nazwać nowoczesnym miejskim folkiem - w najlepszym tego słowa znaczeniu. Chociaż podczas występów na żywo gitara akustyczna jest jego głównym medium, nagraniom studyjnym nie brakuje ornamentyki - okraszone są elementami folk-rocka czy psychodeli.

Postman ma za sobą setki koncertów w kilkunastu europejskich krajach. Grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami, Happysad, Lao Che czy duetem Paula i Karol, gościł na kilkunastu wielkich festiwalach. Swoje koncerty prowadzi w języku polskim, a jest mistrzem opowieści - potrafi rozbawić do łez, ale też wzruszyć i dać do myślenia…

Początek o godz. 19:00. Wstęp - co łaska, zbiórka do kapelusza w trakcie koncertu (sugerowane 30 zł).

Sprawdź:

Spotify: http://spoti.fi/2xlDlF4
Youtube: https://www.youtube.com/postmanshines
Instagram: https://www.instagram.com/kostjapochtar
Facebook: https://www.facebook.com/postmansings

Wydarzenie na Facebooku: http://www.facebook.com/events/1682174572298438

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.