
Najnowsze
- 2 stycznia 2018
- wyświetleń: 4286
Wypracowano porozumienie ws. izby przyjęć BCO Szpitala Miejskiego
Jest porozumienie ws. izby przyjęć Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II. W trybie pilnym w szpitalu zostanie uruchomiony Dział Obsługi Pacjenta.

W dniu 28 grudnia w godzinach wieczornych w siedzibie Beskidzkiej Izby Lekarskiej w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 28 odbyło się spotkanie lekarzy Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej z dyrektorem BCO-SM.
Po około 2,5 godzinnej dyskusji ustalono, że w trybie pilnym w szpitalu zostanie uruchomiony Dział Obsługi Pacjenta - DOP, którego zadaniem będzie przygotowywanie - segregowanie dostępnej dokumentacji medycznej każdego pacjenta, co ma umożliwić podjęcie decyzji lekarzom o ewentualnej hospitalizacji chorego we właściwym oddziale szpitalnym. Poradnie i oddziały szpitalne działają bez zmian, tzn. tak jak w roku 2017.
Przypominamy, że przed świętami dyrektor szpitala wydał oświadczenie, w którym poinformował o czasowym zawieszeniu działalności izby przyjęć Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej na okres 3 miesięcy. Przyczyną takiego stanu był brak jakichkolwiek ofert lekarzy w konkursie ogłoszonym na dyżury lekarskie w Izbie Przyjęć BCO-SM.
ZOBACZ TAKŻE

Rusz się dla serca. Najlepsze letnie aktywności fizyczne

Szpital w Bielsku-Białej otrzyma ponad 27 mln zł z KPO

Defibrylatory AED: klucz do ratowania życia i potrzeba edukacji mieszkańców

Zagrożenie przy "Elektrowni". Winne mają być dzieci?

Bielszczanie nie zawiedli - 17 litrów krwi zebranych podczas akcji przy Ratuszu

Za nami II Dni Zdrowia w Hali pod Dębowcem
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.