bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3677

Wypracowano porozumienie ws. izby przyjęć BCO Szpitala Miejskiego

Jest porozumienie ws. izby przyjęć Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II. W trybie pilnym w szpitalu zostanie uruchomiony Dział Obsługi Pacjenta.

szpital
Wypracowano porozumienie ws. izby przyjęć BCO Szpitala Miejskiego · fot. bielsko.info


W dniu 28 grudnia w godzinach wieczornych w siedzibie Beskidzkiej Izby Lekarskiej w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 28 odbyło się spotkanie lekarzy Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej z dyrektorem BCO-SM.

Po około 2,5 godzinnej dyskusji ustalono, że w trybie pilnym w szpitalu zostanie uruchomiony Dział Obsługi Pacjenta - DOP, którego zadaniem będzie przygotowywanie - segregowanie dostępnej dokumentacji medycznej każdego pacjenta, co ma umożliwić podjęcie decyzji lekarzom o ewentualnej hospitalizacji chorego we właściwym oddziale szpitalnym. Poradnie i oddziały szpitalne działają bez zmian, tzn. tak jak w roku 2017.

Przypominamy, że przed świętami dyrektor szpitala wydał oświadczenie, w którym poinformował o czasowym zawieszeniu działalności izby przyjęć Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej na okres 3 miesięcy. Przyczyną takiego stanu był brak jakichkolwiek ofert lekarzy w konkursie ogłoszonym na dyżury lekarskie w Izbie Przyjęć BCO-SM.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.