Reklama

Gorce tematy

  • 6 lutego 2024
  • wyświetleń: 9156

Komitet wyborczy kontrkandydatki Klimaszewskiego zarejestrowany. "Rodzi się wola zmian"

DoBBre Miasto - taką nazwę nosi komitet wyborczy, którego kandydatką na urząd prezydenta miasta będzie Magdalena Madzia. Został on już zarejestrowany w PKW.

Magdalena Madzia będzie kandydować na urząd prezydenta Bielska-Białej
Magdalena Madzia będzie kandydować na urząd prezydenta Bielska-Białej · fot. facebook.com/magdalena.madzia.790


Madzia to bielska działaczka miejska i związkowa, współorganizatorka Strajków Kobiet i Bielskiego Marszu Równości, a także jedna z liderek zakończonego sukcesem sprzeciwu wobec spalarni odpadów w Wapienicy.

- W mieście ewidentnie rodzi się wola zmian i nowa energia. Widzieliśmy to podczas zeszłorocznego referendum, widzimy to na ulicach w obronie miejskiej zieleni, w walce o równość, czujemy to w tęsknocie za miastem żywym i dobrym do życia. Swoje doświadczenia chcę dziś przenieść do Ratusza z szeroką koalicją aktywnych mieszkańców i organizacji, którym nie jest obojętne to, w jakim mieście żyjemy i będziemy żyć w przyszłości - mówi kandydatka na urząd prezydenta.

W przyszłym tygodniu powinniśmy poznać pozostałych kandydatów i kandydatki ugrupowania do Rady Miejskiej, a także jego program.

kr / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.