Gorące tematy

• 26 października 2020
  • wyświetleń: 2267

4 medale zawodników bielskiego Atemi w Mistrzostwach Polski

Od 24 do 25 października w Tczewie (woj. pomorskie) odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polskiej Unii Karate w kategoriach: junior młodszy (14-15 lat), junior (16-17 lat) i młodzieżowiec (18-20 lat) oraz Mistrzostwa Polskiej Unii Karate Seniorów w olimpijskim Karate WKF.

4 medale zawodników bielskiego Atemi w Mistrzostwach Polski · fot. Atemi Bielsko-Biała

W mistrzostwach wzięło udział 220 zawodników z 47 klubów - członków Polskiej Unii Karate. Reprezentanci bielskiego Atemi wywalczyli 4 medale w tym: 3 złote i 1 srebrny. Złotą medalistką w kategoriach kata indywidualne młodzieżowców i seniorek została Anna Kowalska pokonując w finale kata seniorek koleżanką klubową - Elizę Gaweł. Konkurencję kata indywidualne juniorów młodszych (14-15 lat) wygrał Krzysztof Karwowski zdobywając złoty medal w tej kategorii.

Organizatorem mistrzostw był miejscowy klub Senshi Tczew.