Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 28 listopada 2019
  • 29 listopada 2019
  • wyświetleń: 6289

Prezydent miasta zapowiedział remont ulicy Schodowej

Prezydent Jarosław Klimaszewski zapowiedział, że miasto przymierza się do remontu ulicy Schodowej w Bielsku-Białej. To jedno z najbardziej urokliwych, ale i najbardziej zaniedbanych miejsc w stolicy Podbeskidzia.

bielskobiala,bielsko,schodowa,starowka,kamienice,wegiel,ilovebb,fotodnia,instagram
Ulica Schodowa - 25.01.2019


- Chcemy skupić się na remoncie ulicy Schodowej, bo to jest piękna lokalizacja w naszym mieście, ale mocno zaniedbana - powiedział na spotkaniu z dziennikarzami prezydent miasta Jarosław Klimaszewski.

W ramach prac mają zostać wyremontowane zarówno schody, jak i elewacje okalających ulicę Schodową kamienic. Najprawdopodobniej wyeksponowany zostanie także napis w języku niemieckim, który pokazał się na rozlatującej elewacji kamienicy.

bielskobiala,bielsko,schodowa,starowka,piatek,luty,ilovebb,fotodnia,instagram
Ulica Schodowa - 16.02.2018


Szczegóły planowanej inwestycji mają być znane na przełomie listopada i grudnia.

To nie koniec prac rewitalizacyjnych w rejonie Starego Miasta. W ubiegłym tygodniu prezydent Jarosław Klimaszewski podpisał umowę kredytową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na gruntowny remont aż 14 kamienic w rejonie bielskiej Starówki.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.