bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama

Foto

  • 5 grudnia 2017
  • wyświetleń: 8007

Pożar domu jednorodzinnego przy ulicy Źródlanej

Pożar domu przy ul. Źródlanej - 5.12.2017 · fot. bielsko.info
Do pożaru budynku mieszkalnego doszło około godziny 13:40 na ulicy Źródlanej. Ogień pojawił się na piętrze. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale starty materialne są duże.

W akcji uczestniczyło w sumie dziesięć zastępów straży pożarnej. Po przyjeździe strażaków na miejsce pożaru, ogień wydobywał się na dach budynku. Paliło się pomieszczenie na pierwszym piętrze budynku. Doszczętnemu spaleniu uległ jeden pokój, a drugi został nadpalony.

Sytuacja została opanowana w ciągu około 10-15 minut, ale działania strażaków zakończyły się chwilę przed godziną 16:00. Jak informuje Patrycja Pokrzywa z PSP w Bielsku-Białej, - Dwie osoby opuściły budynek przed przyjazdem strażaków. Przyczyna pożaru nie jest na razie znane, ponieważ wszystko zostało doszczętnie wypalone. Okoliczności powstania ognia będzie ustalać policja i biegły z zakresu pożarnictwa.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.