Edukacja

  • 22 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 915

Twoje Jutro. Projekt społeczny skupiony na twoim czasie

Projekt „Twoje jutro” został założony w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Proces jego realizacji trwa już kilka miesięcy i powoli zmierza ku końcowi. Przedsięwzięcie jest tworzone przez 10 osób w wieku nastoletnim.

Twoje Jutro - projekt grupy uczniów z Bielska-Białej i okolic · fot. mat. pras.


Projekt ma na celu przekazanie osobom w każdym wieku wiedzy inwestycji w siebie oraz swoje otoczenie. Inwestycja to dość szerokie pojęcie, jednak projekt „Twoje Jutro” skupia się na 3 głównych aspektach.

Clipboard01


Realizacja „Twojego jutra” opiera się na systematycznym wypełnianiu zadań, które są przydzielane z uwzględnieniem umiejętności członków projektu. Pomimo tego, że są zadania wymagające większego nakładu pracy, są też takie, które mogą być wykonane przez mniejszą ilość osób. Oznacza to, że członkowie projektu są odpowiedzialni za organizowanie prelekcji (warsztatów) dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych czy prowadzenie mediów społecznościowych, ale także przygotowywanie się do prowadzenia prelekcji, wymyślenie nazwy projektu, stworzenie opisu projektu a nawet stworzenie biogramu w mediach społecznościowych.

Podsumowując, kiedy proces realizacji dobiegnie końca, odbiorcy prelekcji oraz warsztatów przeprowadzonych w ramach projektu, będą mogli się cieszyć cenną wiedzą w zakresie inwestycji w swoje własne jutro.

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.