Edukacja

  • 7 lutego 2023
  • wyświetleń: 1417

„Make It Count” - Ułatw sobie życie!

Chcesz zacząć organizować swój czas, ale nie wiesz, jak to zrobić? Brakuje Ci perspektyw na dalszą przyszłość? Nastolatki z bielskiego Medyka przychodzą z pomocą! W ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” dziewczyny realizują projekt pod patronatem Młodzieżowej Rady Miasta m.in. o planowaniu i zarządzaniu sobą w czasie.

„Make It Count” - Ułatw sobie życie!
„Make It Count” - Ułatw sobie życie! · fot. Materiały autorek projektu


Justyna Pisarek, Amelia Konior, Laura Eisenman oraz Maja Niemczyk są uczennicami VIII Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej. Wspólnie postanowiły pomóc swoim rówieśnikom. W ramach projektu „Make It Count” działają w social mediach, aby przekazać swoim beneficjentom (i nie tylko) niezbędne wskazówki dotyczące zarządzania sobą w czasie oraz chcą pomóc w zaplanowaniu swojej przyszłości zawodowej.

Inicjatywa dzieli się na dwie części.

"Make It Craft" to część projektu, w której dziewczyny przekazują wskazówki organizacji czasu oraz pomysły na planer dostosowany do potrzeb odbiorców. Chcą w ten sposób uświadomić, że planowanie wcale nie jest takie trudne i może być nawet przyjemne.

W dzisiejszych czasach wiele młodych ludzi ma problem z rozplanowaniem swojej "kariery" zawodowej, co w efekcie kończy się brakiem perspektyw na dalszą przyszłość. Dlatego ich druga część projektu - "Make It Future" - daje możliwość odnalezienia swojej ścieżki zawodowej poprzez odkrycie preferencji zawodowych profitentów projektu.

Wszystko to można znaleźć na ich portalach społecznościowych:

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.