bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Edukacja

  • 12 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1686

Ruszają bezpłatne warsztaty z programowania gier i aplikacji VR/AR

Zespół programistów 4Experience, firmy z Bielska-Białej tworzącej gry i aplikacje w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, postanowił podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z osobami, które wiążą swoją karierę zawodową z programowaniem w popularnym silniku Unity.

Ruszają bezpłatne warsztaty z programowania gier i aplikacji VR/AR
Ruszają bezpłatne warsztaty z programowania gier i aplikacji VR/AR · fot. 4Experience College


Firma ogłosiła nabór na bezpłatne warsztaty z programowania gier i aplikacji VR/AR pod nazwą 4Experience College, które będą odbywały się w Bielsku-Białej. Jest to pierwsza tego rodzaju inicjatywa w naszym regionie. Pierwsza edycja rozpocznie się już 19 maja, a zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia włącznie.

Zajęcia w formie warsztatowej prowadzą doświadczeni programiści Unity, którzy przekażą uczestnikom wiedzę oraz odpowiedzą na nurtujące pytania podczas zajęć praktycznych. Warsztaty odbędą się w trybie hybrydowym. Dzięki temu uczestnicy będą mieli stały dostęp do prowadzących. W trakcie 4Experience College uczestnicy wykonają własny mini-projekt Unity, który będą mogli załączyć w swoim portfolio.

Warsztaty skierowane są do osób, które znają podstawy silnika Unity oraz języka C#, a także dla studentów kierunków programistycznych. Po zakończeniu cyklu zajęć firma 4Experience wystawia Certyfikat ukończenia warsztatów.

Więcej informacji oraz ankieta kwalifikacyjna znajduje się na stronie organizatora pod adresem: 4Experience College.

mp / bielsko.info
źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.