bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Edukacja

  • 10 marca 2021
  • wyświetleń: 1938

Ekspres Maturalny od ATH - szybkie powtórki przed egzaminem dojrzałości

Już 15 marca rusza Ekspres Maturalny, czyli coroczne szybkie powtórki przed egzaminem dojrzałości z najważniejszych przedmiotów maturalnych. Organizatorem akcji jest Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej.

ekspres maturalny


Podobnie jak w zeszłym roku, Ekspres Maturalny ATH w całości zrealizowany będzie zdalnie, z wykorzystaniem możliwości, jakie dają internet i nowe media. Pracownicy uczelni przygotowali materiały multimedialne, które dostępne będą bezpłatnie na specjalnie przygotowanej platformie. Dla zainteresowanych przewidziana jest również możliwość uczestnictwa (za pomocą komunikatora Skype) w indywidualnych konsultacjach, np. z języków obcych.

Organizatorzy są przekonani, że takie zajęcia syntetyzujące wiedzę wymaganą zarówno podczas pisemnej, jak i ustnej części egzaminu maturalnego, są świetnym sposobem na uporządkowanie wiadomości zdobytych w szkole.

- Zawsze staramy się pamiętać o naszych potencjalnych studentach. Podobnie jest i w tym roku. Choć nie możemy spotkać się w realnym świecie, zapraszamy do pracy z wykorzystaniem materiałów zamieszczonych w Ekspresie. To znakomita pomoc w przygotowaniach do matury - zapewnia prof. ATH dr hab. inż. Tomasz Knefel, prorektor ds. studenckich i kształcenia Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Szczegółowy rozkład jazdy tegorocznego ekspresu dostępny będzie od 15 marca na stronie: www.ath.bielsko.pl/ekspresmaturalny2021/

- Warto zaglądać na tę stronę, bo będzie ona aktualizowana co tydzień - przekonuje dr Robert Pysz, koordynator projektu.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.