bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Edukacja

  • 10 kwietnia 2019
  • 11 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 5540

Egzaminy w bielskich szkołach odbywają się zgodnie z planem

W środę o godzinie 9.00 gimnazjaliści przystąpili do egzaminu z części humanistycznej. Mimo protestu nauczycieli, w Bielsku-Białej egzaminy odbywają się zgodnie z planem.

egzamin
Egzaminy mają rozpocząć się zgodnie z planem · fot. bielsko.info


We wtorek informowaliśmy, że dyrektorzy szkół, w których odbędą się egzaminy gimnazjalne, już kilka dni temu skompletowali składy komisji nadzorujących. Potwierdził to prezydent miasta, który we wczorajszym wpisie na Facebooku życzył gimnazjalistom powodzenia.

- Mimo, że w naszym mieście strajk pracowników oświaty nadal trwa - Wy możecie być spokojni. Jutro Wasz wielki dzień - egzaminy gimnazjalne. Odbędą się one w normalnym trybie i mam nadzieję, że ich wyniki będą dla Was bardzo satysfakcjonujące. Trzymam kciuki, powodzenia! - poinformował Jarosław Klimaszewski.

- Przy okazji chciałbym podziękować Dyrektorom wszystkich 24 szkół prowadzonych przez Miasto, w których funkcjonują oddziały gimnazjalne, że mimo strajku nauczycieli i związanych z tym problemów udało się doprowadzić do egzaminów i stworzyć uczniom właściwe warunki do ich napisania - dodał gospodarz Bielska-Białej.

10 kwietnia gimnazjaliści zmierzyli się z częścią humanistyczną. W czwartek przystąpią do egzaminu z części matematyczno-przyrodniczej, a w piątek z zmierzą się z testem z języka obcego.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.