Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 19 września 2023
  • wyświetleń: 13238

Wielki koncert w hali pod Dębowcem. Wystąpi czołówka gwiazd polskiej altersceny!

Fundacja Follow The Music zaprasza na pierwszą edycję minifestu "Free Voices" w Bielsku-Białej! 7 grudnia w hali im. Zbigniewa Pietrzykowskiego (pod Dębowcem) wystąpią Zdechły Osa, Błażej KRÓL i IGO. Czeka na nas ogromna scena, odjechana oprawa świetlna i multimedialna, mega sound i co najważniejsze - niezapomniane koncerty czołówki gwiazd polskiej altersceny!

Wielki koncert w hali pod Dębowcem. Wystąpi czołówka gwiazd polskiej altersceny!
Wielki koncert w hali pod Dębowcem. Wystąpi czołówka gwiazd polskiej altersceny! · fot. Materiały organizatora


"Free Voices” to dobitny i donośny głos pokolenia, którego nie da się sklasyfikować ani literą w alfabecie ani numerem w peselu! To wolny, niepokorny i autentyczny głos

Line-upZdechły Osa - jedna z bardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu. Jak żaden inny artysta potrafi ująć hedonistycznego i dekadenckiego ducha współczesności w formie krótkiej, brudnej, ale nie dającej się zapomnieć piosenki. Dawno żaden artysta tak namieszał na polskiej scenie. Na jego koncercie możecie spodziewać się kręcenia młynków pod sceną i zdartych gardeł jak na hardcore’owych gigach. W Bielsku po raz pierwszy!

KRÓL - jest wokalistą, autorem tekstów oraz kompozytorem. Jego piosenki są przejawem jawnej artystycznej fuzji, łączącej w sobie muzyczną brawurę oraz poetycką wrażliwość. Słowa podawane są na psychodelicznym gruncie - symbolizm przełamywany jest paraliżującym realizmem, zaskakują eksperymenty ze strukturą i igranie z konceptem utworu.

IGO - jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Wszechstronny, eklektyczny, odważny i bezkompromisowy głos, który od kilku lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Znany z projektów Clock Machine i Bass Astral x IGO, tras koncertowych cyklu Męskie Granie, headlinera na wielu festiwalach (m.in. Open’er, Przystanek Woodstock, OFF Festival). Choć współpracował z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej obecnie z wielkim rozmachem i sukcesem rozwija solową karierę.
W Bielsku wystąpi po raz pierwszy!Wielki koncert w hali pod Dębowcem. Wystąpi czołówka gwiazd polskiej altersceny!
Wielki koncert w hali pod Dębowcem. Wystąpi czołówka gwiazd polskiej altersceny! · fot. Materiały organizatora

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.