Co, gdzie, kiedy?

  • 14 grudnia 2022
  • 17 grudnia 2022
  • wyświetleń: 4928

"Letnie Brzmienia" powrócą do Bielska-Białej w nowej formule!

Popularna wakacyjna trasa koncertowa z topową polską muzyką już po raz czwarty wyruszy latem w muzyczną podróż, by odwiedzić największe miasta w kraju. Letnie Brzmienia w przyszłym roku w Bielsku-Białej odbędą się od 23 do 24 czerwca w zupełnie nowej formule - dwudniowego festiwalu. Karnety są już dostępne w sprzedaży!

"Letnie Brzmienia" - koncert Ralpha Kaminskiego - 15.07.2022
"Letnie Brzmienia" - koncert Ralpha Kaminskiego - 15.07.2022 · fot. Lucek Cykarski / Bielskie Centrum Kultury


- W 2023 roku to my podróżujemy do Ciebie, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez 9 letnich weekendów, od czerwca do września, odwiedzimy 9 miast, by dać Ci okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W centrum Twojego codziennego życia na te 2 dni stworzymy taneczny świat dla Ciebie i Twoich bliskich. Poczuj moc muzyki - z sobą, wśród przyjaciół - tak, jak lubisz najbardziej - mówią organizatorzy festiwalu Letnie Brzmienia.

W lato 2023 roku najbardziej znani polscy artyści wystapią w Bielsku-Białej, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Warszawie, Łodzi, we Wrocławiu, w Gdańsku i Poznaniu.

Do tej pory, czyli podczas trzech edycji wydarzenia, wystąpiła w nim plejada gwiazd, w tym m.in. sanah, Mrozu, Zalewski, hania rani, Nosowska, Vito Bambino, Ralph Kaminski, Kwiat Jabłoni, Brodka, Mikromusic, Błażej Król, Artur Rojek, Bitamina, Mery Spolsky, Natalia Przybysz, Tymek, Kortez, Sobel, Karaś/Rogucki, Ania Dąbrowska, Kult, Kuba Badach, Daria Zawiałow, Igo i Kaśka Sochacka. Przyszłoroczny program zostanie ogłoszony na początku 2023 roku i, jak podkreślają organizatorzy, "będzie równie przebojowy i porywający do tańca".

- Letnie Brzmienia to też miejsce do twórczej zabawy publiczności w strefie warsztatowej i chilloutowej. Wszystko po to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji. A Tobie z czym kojarzy się lato? Stwórzmy razem wspólną, muzyczną historię! 
- zachęcają organizatorzy.

Letnie Brzmienia 2023 w nowym, festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy wyznaczają trendy. To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności. Projekt poznańskiej agencji Good Taste Production wyróżnia coś jeszcze - Letnie Brzmienia pobudzają miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności.

Organizatorem festiwali Letnie Brzmienia 2023 jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym jest Eventim. Współorganizatorem jest Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej. Partner Letnich Brzmień to Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Karnety są dostępne w sprzedaży na http://www.letniebrzmienia.pl. Ogłoszenie pierwszych artystek i artystów jest planowane na początku 2023 roku.


Karnety  • 249 zł - FAN TIX dostępne od 14.12.2022 (godz. 10.00) do 1.02.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów ,
  • 299 zł - REGULAR dostępne od 1.02.2023 (godz. 12.00) do 31.05.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów,
  • 359 zł - FINAL CALL dostępne od 31.05.2023 (godz. 12.00).


Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

Najnowsze informacje są dostępne w kanałach organizatora. Regulamin imprezy jest dostępny na: http://www.goodtaste.pl/regulamin i http://www.letniebrzmienia.pl.

Popularna impreza powraca do Bielska-Białej. Nowa formuła
Popularna impreza powraca do Bielska-Białej. Nowa formuła · fot. Materiały prasowe organizatora

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.