bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 listopada 2015
  • 3 grudnia 2015
  • wyświetleń: 6305

1. urodziny Retail Park Karpacka

Artykuł sponsorowany:

Z tej okazji galeria handlowa w Bielsku Białej organizuje 7 dni promocji. Wyjątkowa oferta będzie dostępna w dniach od 30 listopada do 6 grudnia.

Mija pierwszy rok od otwarcia Retail Park Karpacka znajdującego się w Bielsku Białej, przy ul. Kolistej oraz Alei Generała Władysława Andersa, jednej z głównych arterii komunikacyjnych w mieście. Z tej okazji dla wszystkich klientów przygotowano promocje, które będą obowiązywały przez 7 dni od 30 listopada do 6 grudnia. „Zapraszamy do wspólnego świętowania pierwszych urodzin Retail Park Karpacka. Jesteśmy przekonani, że doskonała oferta wraz z promocyjnymi cenami są tym, czego oczekują klienci szczególnie w okresie wzmożonych przedświątecznych zakupów” - powiedział Krzysztof Mucha, Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

Zobacz gazetkę promocyjną (kliknij)!

1. urodziny Retail Park Karpacka


W parku handlowym znajdują się popularne sklepy, w tym: sklep Biedronka, drogeria Rossmann, Pepco - oferujące odzież i artykuły dla domu, KIK również z ofertą odzieży w atrakcyjnych cenach, a także sklep sportowy Decathlon Easy, Neonet z artykułami RTV AGD i IT oraz Apteka Ziko. Na terenie galerii znajduje się również oddział banku ING. Pod koniec października na terenie Retail Park Karpacka ruszył także klub fitness popularnej sieci CityFit. Na powierzchni ponad 2 tys. mkw. przygotowano najnowocześniejszy sprzęt renomowanych marek, z których można korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

„Naszym celem było dobranie takiego grona najemców, których oferta w największym stopniu spełnia oczekiwania mieszkańców Bielska Białej. Dodatkowym atutem jest nowoczesna aranżacja obiektu, jego wysoka funkcjonalność oraz świetna lokalizacja. Dzięki temu widzimy, że Retail Park Karpacka systematycznie zyskuje zaufanie klientów i staje się ulubionym miejscem na codzienne i okazjonalne zakupy” - podkreślił Krzysztof Mucha.

Łączna powierzchnia Retail Park Karpacka wynosi ok. 6,3 tys. mkw. Centrum handlowe składa się z dwóch obiektów: supermarketu spożywczego Biedronka liczącego 1,1 tys. mkw. oraz wielofunkcyjnego kompleksu handlowego o powierzchni 5,2 tys. mkw. Klienci mogą korzystać z około 230 bezpłatnych miejsc parkingowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duże osiedle mieszkaniowe Karpacka.

Retail Park Karpacka