bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 27 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2162

Świetna akcja policjantów z KP I! Dzielnicowi spełniają marzenia

Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej dołączyli do grona darczyńców i wspomogli podopiecznych Fundacji Aktywności Społecznej "Złote Łany" w ramach akcji niesienia "Świątecznej Pomocy". Pracownicy fundacji i policjanci zebrali artykuły niezbędne dla rodzin, które tej pomocy szczególnie potrzebują. Mundurowi, jak co roku, nie zapomnieli także o Dawidzie i Michale - podopiecznych fundacji, którzy marzą, by założyć policyjne mundury.

dzielnicowi
fot.


Głównym założeniem akcji jest idea niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Do akcji organizowanej rokrocznie przez Fundację Aktywności Społecznej "Złote Łany", po raz kolejny włączyli się dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej. Wspólnie z pracownikami fundacji, a także przedstawicielami prywatnych instytucji, którzy nie pozostają obojętni na los najbardziej potrzebujących, w ciągu zaledwie kilku dni zorganizowali zbiórkę i przekazali świąteczne dary podopiecznym fundacji. Radość obdarowanych z otrzymanych prezentów i wizyty policjantów była wielka.

Dzielnicowi nie zapomnieli także o Dawidzie i Michale - podopiecznych fundacji, którzy marzą, by założyć policyjne mundury. Ich marzenia są odległe ze względu na niepełnosprawność, ale dzięki policjantom choć przez chwilę mogli poczuć się jak prawdziwi stróże prawa, a przede wszystkim zostali obdarowani specjalnymi świątecznymi prezentami.

dzielnicowi
fot.


​Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo zdrowia i uśmiechu, a także jeszcze wielu spełnionych marzeń, nie tylko w Święta Bożego Narodzenia, ale przez cały najbliższy rok.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA