bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Zdrowie

  • 5 lutego 2023
  • wyświetleń: 897

Jak działają poradnie? Można wypełnić ankietę

Wydział zdrowia Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej zaprasza do wyrażenia swojej opinii i przekazania swoich obserwacji oraz uwag dotyczących placówek służby zdrowia nadzorowanych przez powiat Bielski. Mowa o działalności poradni specjalistycznych Szpitala Pediatrycznego i Bielskiego Centrum Psychiatrii - Olszówka, a także poradni podstawowej opieki zdrowotnej Bielskiego Pogotowia Ratunkowego w Kobiernicach.

Reklama

Jest nowa dyrektor bielskiego Szpitala Pediatrycznego
Jak działają poradnie? Można wypełnić ankietę · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


- Państwa sugestie i opinie wyrażone w krótkiej anonimowej ankiecie pozwolą nam ocenić poziom świadczeń medycznych udzielanych w tych placówkach, będą cenną wskazówką jakie są potrzeby i oczekiwania pacjentów i posłużą do opracowania rozwiązań usprawniających ich pracę - informuje Wydział zdrowia Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

Ankiety dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego http://www.powiat.bielsko.pl, w zakładce Obsługa Mieszkańców / Ankiety / Zdrowie lub na stronach internetowych poszczególnych placówek, można je także wypełnić w wersji papierowej, podczas wizyty w każdej z tych placówek.

mp / bielsko.info

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.