Zdrowie

  • 2 stycznia 2023
  • 4 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1414

Projekt Zdrowie: Odchudzanie z dietetykiem - bezpłatne konsultacje!

Artykuł sponsorowany:

Pełni zapału, niezniechęceni wcześniejszymi porażkami, po raz kolejny podejmiemy decyzję: w Nowym Roku schudnę. Mimo, że nasze postanowienie w wielu przypadkach powinno brzmieć: “znowu schudnę” lub “w końcu schudnę”, mamy nadzieję, że tym razem się uda. Dalszy scenariusz bywa różny: okazuje się, że zapał wystarczył na kilka dni, albo że nie zdążyliśmy zacząć od Nowego Roku, więc planujemy od kolejnego tygodnia, kolejnego poniedziałku, kolejnego miesiąca… Odkładamy decyzję w czasie, odkładając dodatkowe kilogramy.

Projekt Zdrowie


Przejdźmy przez to razemWarto jednak pamiętać, o tym, że każda porażka jest szansą, żeby spróbować jeszcze raz. Ważne, aby zrobić to mądrzej. Nie z dietą od koleżanki czy z Internetu, nie głodząc się od rana do wieczora, nie z preparatami na odchudzanie. To w takim razie jak? Racjonalnie, z pomocą dietetyka, który pomoże nam zmienić nawyki żywieniowe i tym samym schudnąć skutecznie, bez efektu jojo. Uwierz, że bez opracowanego planu, regularnie mierzonych celów i osoby przy boku, która Cię wesprze, szanse powodzenia na skuteczne zgubienie kilogramów są niewielkie. Co najwyżej uda się z pojedynczymi zrywami, które w konsekwencji tylko spotęgują Twoją frustracje.

Odchudzanie to nie tylko wyszukanie dietetycznych przepisów i jedzenie owoców i warzyw. To wyznaczenie realnych i mierzalnych celów, określenie ram czasowych ich realizacji, dostosowanie tempa redukcji masy ciała do indywidualnych możliwości, stanu zdrowia i trybu życia, a następnie opracowanie indywidualnych zaleceń. I wsparcie oraz motywacja, bo nie oszukujmy się, każdego z nas może dopaść kryzys - dietetyk Celina z gabinetu Projekt Zdrowie w Bielsko-Biała - To wszystko brzmi jak plan? To zrób pierwszy krok i zapisz się na bezpłatną konsultację dietetyczną - dodaje.

Projekt Zdrowie
dietetyk kliniczny Celina Szreder


Nie postanawiaj, działajPamiętaj, że otyłość i nadwaga nie zwracają uwagi na kalendarz. Nie przechodzą wraz z latem, nie mijają po świętach. Dlatego odpowiedź, kiedy należy zacząć jest prosta - teraz, natychmiast, zwłaszcza jeśli na wiosnę chcesz już cieszyć się lepszą figurą. Wyobraź sobie, jak się będziesz czuć przymierzając ubrania o dwa rozmiary mniejsze i o ile łatwiej będzie Ci funkcjonować, kiedy uporasz się ze swoimi problemami zdrowotnymi.

Już teraz wykonaj pierwszy krok i umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 572 701 560 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://bielskobiala.projektzdrowie.info/.

Jeżeli chcesz otrzymywać ciekawostki dietetyczne, przepisy oraz informacje o konkursach i promocjach, wejdź na stronę fb: https://www.facebook.com/ProjektZdrowieBielskoBiala i polub nas

Projekt Zdrowie


PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE


  • E-mail: bielskobiala@projektzdrowie.info
  • ul. Cyniarska 22a, 1 piętro, pokój 114,
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • Tel. 572 701 560


Projekt Zdrowie
]