bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Zdrowie

  • 15 września 2021
  • wyświetleń: 3211

W tym tygodniu w Bielsku-Białej działają trzy punkty szczepień

W tym tygodniu w Bielsku-Białej nadal można szczepić się przeciwko Covid-19. Publikujemy lista czynnych punktów i godziny ich pracy.

Reklama

Szczepienie
Szczepienie · fot. pixabay.com


Lista punktów szczepień:
  • 15 września br. (środa) w godz. 10.00-15.00 w CH Sarni Stok szczepienia organizuje Bielskie Pogotowie Ratunkowe. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkowym Pfizer.
  • 17 września br. (piątek) od 8.00 do 15.00 będzie czynny punkt szczepień w hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się szczepionką Pfizer. Nie trzeba wcześniej się rejestrować. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty. W tym punkcie istnieje również możliwość zaszczepienia dziecka powyżej 12. roku życia, ponieważ na miejscu jest lekarz, który przeprowadzi kwalifikację do szczepienia.
  • 17 września br. (piątek) w godz. 17.00- 20.00. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Bielsku przu ul. Jana Sobieskiego 307 A, I piętro, można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.
  • od poniedziałku do soboty w godz. 10.00- 19.00 czynny jest punkt szczepień w Centrum Handlowym Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20 (I piętro, w lokalu w części restauracyjnej) . Tam również nie trzeba się wcześniej rejestrować. Wystarczy przyjść z dowodem osobistym. Można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową Pfizer.


Szczepienia w hali i CH Gemini Park wykonują pracownicy medyczni Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Osoby szczepione jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson otrzymają od razu certyfikat potwierdzający zaszczepienie.

ab / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.