bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Zdrowie

  • 15 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2101

W bielskim Szpitalu Wojewódzkim będą szczepić na COVID-19

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Szpital Wojewódzki został tzw. szpitalem węzłowym, gdzie realizowane będą szczepienia przeciwko COVID-19. Ministerstwo Zdrowia udostępniło listę 509 takich placówek. Na szpital węzłowy powołano też Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej. W pierwszej kolejności zaszczepieni zostaną pracownicy placówek medycznych.

Pierwszy etap narodowego programu szczepień dotyczy lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarek, położnych, a także personelu administracyjnego i pomocniczego szpitali, niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej oraz aptek. Podmioty mają czas do 19 grudnia, by wysłać listy wszystkich pracowników, którzy chcą się zaszczepić.

Każda placówka medyczna, która zdecyduje się na udział w programie, powinna wysłać na adres: szczepienia@hospital.com.pl zbiorczą listę pracowników wg załączonego wzoru. W zestawieniu musi znaleźć się: imię nazwisko, informacja czy jest to pracownik medyczny, czy nie, a także numer PESEL oraz adnotacja, czy dana osoba jest ozdrowieńcem, czy nie jest. Formularz można pobrać ze strony internetowej szpitala - kliknij tutaj.

W e-mailu należy podać również numer kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za koordynację szczepień z ramienia placówki w celu skontaktowania się i ustalenia dokładnego terminu.

ar / bielsko.info, źródło: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj