Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Zdrowie

  • 13 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1337

Lakma wsparła Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

Lekarze, pielęgniarki, strażacy, pracownicy jednostek pomocy społecznej, policjanci. To oni w czasie pandemii koronawirusa są szczególnie narażeni na kontakt z wirusem. By mogli pracować w jak najbezpieczniejszych warunkach Lakma Strefa podarowała im preparaty odkażające warte w sumie 480 000 zł.

Lakma wsparła bielski Szpital Pediatryczny
Lakma wsparła Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej · fot. Materiały prasowe


Wszyscy mierzymy się obecnie ze zbierającą śmiertelne żniwo epidemią COVID-19. W trosce o tych, którzy są na pierwszym froncie walki z chorobą Lakma Strefa przekazała kilkunastu jednostkom preparaty unieszkodliwiające wirusy, bakterie i grzyby. Pracownicy firmy osobiście przywieźli produkty do punktów opieki medycznej również do Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Wszystkie placówki zostały wyposażone w środki do dezynfekcji powierzchni Sidolux Anti-Bac+ oraz żele do dezynfekcji rąk Sidolux Anti-Bac - preparaty, które dzięki zawartości alkoholu etylowego o stężeniu min. 70%, skutecznie likwidują wirusy, zabijają także bakterie i grzyby. Pracownicy służby zdrowia, domów pomocy społecznej, straży pożarnej i policji otrzymali również zapasy odkażających produktów z linii Preseptol: żelu do higienicznego mycia i dezynfekcji rąk Preseptol DRN oraz płynu do dezynfekcji powierzchni Preseptol QV. Ten specjalistyczny środek wirusobójczy, bakteriobójczy, grzybobójczy i bójczy wobec prątków gruźlicy zawiera mieszaninę alkoholi oraz substancję aktywną, która wspomaga biobójcze właściwości alkoholi.

Gest śląskiego przedsiębiorstwa z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku jest również wyrazem uznania dla ciężkiej i odpowiedzialnej pracy jaką wykonują dziś osoby silnie narażone na bezpośredni kontakt z zarażonymi SARS-CoV-2. Profesjonalizm, który walcząc z pandemią wykazują bohaterowie naszych czasów jest jedną z przewodnich wartości spółki Lakma Strefa. W czasie swojej działalności firma wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych linii preparatów i marek - takich jak Sidolux znany z produktów gwarantujących czystość w domu.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.