bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wybory samorządowe 2018

  • 19 listopada 2018
  • wyświetleń: 3343

[ZDJĘCIA] Niezależni.BB dotrzymali słowa. Produkują torby i piórniki

Banery wyborcze kandydatów KWW Okrzesik i Niezależni.BB zostały wykorzystane do stworzenia toreb i piórników. Tym samym Niezależni.BB dotrzymali danego w kampanii wyborczej słowa, że ich materiały wyborcze otrzymają drugie życie.

Reklama

Niezależni.BB dotrzymali słowa. Produkują torby i piórniki · fot. Stowarzyszenie Niezależni.BB


- Nie tylko posprzątamy po sobie, ale także przerobimy wyborcze banery na torby i rozdamy. Trafią one do organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i świetlic środowiskowych. Uruchomimy kreatywność przyszłych ich właścicieli - zapowiedział w kampanii wyborczej Janusz Okrzesik, kandydat na prezydenta Bielska-Białej.

Lider Niezależnych.BB zapowiedział, że Niezależni poprowadzą warsztaty w bielskich świetlicach środowiskowych, fundacjach, stowarzyszeniach, na zajęciach w klubach seniora.

- Pokażemy, jak stworzyć własną torbę wykorzystując banery wyborcze. Potrzebne będą tylko nożyczki, szablon mamy gotowy. Potem je zszyjemy i oddamy nowym właścicielom - mówi Marek Lachowski z firmy Human Nation I love BB, kandydat do Rady Miejskiej z KWW Okrzesik i Niezależni.BB.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.