bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wybory samorządowe 2018

  • 31 października 2018
  • wyświetleń: 6434

Trzaskowski, Budka razem z Klimaszewskim na bielskim Rynku

Wczoraj kandydaturę Jarosława Klimaszewskiego poparła prezydent Łodzi, dziś kandydat Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta Bielska-Białej otrzymał wsparcie z Warszawy. Do Bielska-Białej przyjechał prezydent elekt Warszawy Rafał Trzaskowski oraz poseł Borys Budka.

Reklama

Rafał Trzaskowski i Borys Budka w Bielsku-Białej - 31.10.2018 · fot. FB Jarosław Klimaszewski


- Bardzo się cieszę, że jestem w Bielsku-Białej, po raz kolejny, bo często tu przyjeżdżam i mogę udzielić wsparcia Jarosławowi Klimaszewskiemu na urząd prezydenta Bielska-Białej. Znamy się z Jarkiem od wielu lat i bardzo się cieszę, że tacy ludzie startują na włodarzy swoich miast, aby je zmieniać i dawać im nową energię. Jarek ma dokładnie taką mieszankę, jaka jest potrzebna Bielsku - z jednej strony doświadczenie, z drugiej energię - mówił Rafał Trzaskowski.

Prezydent elekt Warszawy zwrócił się do wszystkich bielszczan, aby wzięli udział w drugiej turze wyborów samorządowych.

- Teraz czas, żeby wygrać wybory na Podbeskidziu, tu w Bielsku-Białej i do tego potrzebna jest pełna mobilizacja. To jest niesłychanie istotne. Te wybory mają bardzo ważne znaczenie. One zadecydują o tym, czy samorząd będzie silny, czy władza będzie blisko obywatela, czy wygrywać będą nie daj Boże Ci, którzy będą centralizować - dodał polityk Platformy Obywatelskiej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.