Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /bielsko2016/library/System/Wybory/Menu.php on line 7

Wybory samorządowe 2018

  • 31 października 2018
  • wyświetleń: 3562

Ryszard Wrona opowiedział się za kandydaturą J. Klimaszewskiego

Ryszard Wrona, kandydat komitetu SLD Lewica Razem na prezydenta miasta, który w pierwszej turze wyborów otrzymał 1% poparcia, zachęca wyborców lewicy do oddania głosu na Jarosława Klimaszewskiego.

ryszard wrona
Ryszard Wrona · fot. materiały prasowe


Podziękowania i stanowisko Ryszarda Wrony przed drugą turą wyborów w Bielsku-BiałejDziękuję wszystkim mieszkańcom Bielska-Białej za cierpliwość w okresie kampanii. Dziękuję za obywatelską postawę, za tak wspaniałą frekwencję wszystkim biorącym czynny udział w wyborach. Szczególnie gorąco dziękuję wszystkim sympatykom SLD, którzy mnie wspierali i oddali swój głos na lewicowego kandydata na urząd Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz na wszystkich naszych kandydatów do Rady Miejskiej.

Nie otrzymaliśmy wystarczającej ilości głosów. Ale nie poddajemy się i nasz program przyjaznego miasta dla wszystkich mieszkańców będziemy starali się realizować w inny możliwy sposób. Lewica zawsze będzie stała w obronie praw człowieka.

Za kilka dni mieszkańcy Bielska-Białej staną przed kolejnym trudnym wyborem, mając trzy możliwe wyjścia. Nie wziąć udziału w wyborach to wyjście najgorsze z najgorszych, gdyż pozbawiamy się możliwości świadomego wyboru i wpływu na wybór Prezydenta Miasta.

Czy jednak oddać swój głos na kandydata PiS, czy może na kandydata KO? Każdy wybór jest trudny, każdy niesie określone konsekwencje. Decyzję podejmą Państwo indywidualnie, we własnych sumieniach odpowiadając na pytanie, opowiadając się za jedną ze stron.

Osobiście, jako zwykły członek SLD opowiem się za jednym kandydatem, którego poprę w wyborach - jest nim p. Klimaszewski. Nie jest on moim ideałem, nie reprezentuje lewicowych poglądów, jest współodpowiedzialny za szereg nietrafnych decyzji i zaniechań w minionych kadencjach, ale jest człowiekiem przewidywalnym, czego nie można powiedzieć o kandydacie skompromitowanej i demagogicznej partii PiS.

Jakie naprawdę nastąpią zmiany w samorządzie zadecyduje najprawdopodobniej ugrupowanie Okrzesik i Niezależni - dajmy im razem szansę na zmianę!

Ryszard Wrona

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.