bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wybory samorządowe 2018

  • 31 października 2018
  • wyświetleń: 3457

Kandydat Koalicji Obywatelskiej ze wsparciem prezydent Łodzi

We wtorek do Bielska-Białej przyjechała Hanna Zdanowska. Prezydent Łodzi, która ponownie została wybrana na gospodynię jednego z największych polskich miast, zachęcała bielszczan do oddania głosu na Jarosława Klimaszewskiego.

Reklama- Przyjeżdżając tutaj, a nie byłam w Bielsku-Białej kilkanaście lat, przeżyłam szok. Tak jak zmieniło się miasto, tak chciałabym, żeby zmieniło się każde miasto w Polsce. Bardzo ważna jest kontynuacja. Te zmiany, które nastąpiły w waszym mieście - dla mnie niewyobrażalne, fantastyczne - pokazały właściwy kierunek do rozwoju miasta - mówiła Hanna Zdanowska.

Hanna Zdanowska od 8 lat zarządza Łodzią. Dwa tygodnie temu w wyborach samorządowych osiągnęła rewelacyjny wynik w pierwszej turze wyborów, zdobywając 70% głosów.

Dziś do Bielska-Białej przyjedzie Rafał Trzaskowski, wybrany w pierwszej turze prezydent miasta stołecznego Warszawy. Polityk Platformy Obywatelskiej również zachęci bielszczan, aby zagłosowali na Jarosława Klimaszewskiego.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.