Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /bielsko2016/library/System/Wybory/Menu.php on line 7

Wybory samorządowe 2018

  • 31 października 2018
  • wyświetleń: 3844

Kandydat Koalicji Obywatelskiej ze wsparciem prezydent Łodzi

We wtorek do Bielska-Białej przyjechała Hanna Zdanowska. Prezydent Łodzi, która ponownie została wybrana na gospodynię jednego z największych polskich miast, zachęcała bielszczan do oddania głosu na Jarosława Klimaszewskiego.- Przyjeżdżając tutaj, a nie byłam w Bielsku-Białej kilkanaście lat, przeżyłam szok. Tak jak zmieniło się miasto, tak chciałabym, żeby zmieniło się każde miasto w Polsce. Bardzo ważna jest kontynuacja. Te zmiany, które nastąpiły w waszym mieście - dla mnie niewyobrażalne, fantastyczne - pokazały właściwy kierunek do rozwoju miasta - mówiła Hanna Zdanowska.

Hanna Zdanowska od 8 lat zarządza Łodzią. Dwa tygodnie temu w wyborach samorządowych osiągnęła rewelacyjny wynik w pierwszej turze wyborów, zdobywając 70% głosów.

Dziś do Bielska-Białej przyjedzie Rafał Trzaskowski, wybrany w pierwszej turze prezydent miasta stołecznego Warszawy. Polityk Platformy Obywatelskiej również zachęci bielszczan, aby zagłosowali na Jarosława Klimaszewskiego.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.