bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wybory samorządowe 2018

  • 26 października 2018
  • wyświetleń: 3117

Poseł Jerzy Jachnik poparł kandydaturę Przemysława Drabka

Poseł Jerzy Jachnik przed drugą turą wyborów prezydenckich w Bielsku-Białej poparł Przemysława Drabka. Parlamentarzysta klubu Kukiz'15 wierzy, że kandydat Prawa i Sprawiedliwości dokona pozytywnych zmian w mieście.

Reklama

jerzy, kukiz'15
Poseł Jerzy Jachnik · fot. bielsko.info


Jerzy Jachnik oznajmił, że jego komitet przystąpił do wyborów samorządowych w Bielsku-Białej z koncepcją dużych zmian w mieście.

- Nasza sympatia była, jest i będzie za zmianami. Namawiam tych, którzy są właśnie za zmianami, aby głosowali na Pana Przemysława Drabka. Nie chciałbym żebyśmy dzielili w Bielsku-Białej dzielili ludzi na tzw. "platformersów" i "pisowców". Jesteśmy w samorządzie, mówimy o sprawach miasta i musimy patrzyć na programy, które obaj kandydaci przedstawili. Patrząc na program Przemysława Drabka uważamy, że jest szansa, żeby do tych zmian doszło - mówił Jerzy Jachnik na konferencji prasowej.

Przypominamy, że poseł Jerzy Jachnik tydzień temu ubiegał się o stanowisko prezydenta Bielska-Białej. W pierwszej turze wyborów uzyskał 1825 głosów, co dało mu dopiero czwarty wynik z poparciem 2,51%. KWW Kukiz'15 do Rady Miejskiej osiągnął nieznaczne lepsze poparcie. Na kandydatów z listy komitetu Kukiz'15 zagłosowało 2 276 osób (3,18%).

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.