Array ( [action] => artykul [id] => 18163 [subpage] => samorzadowe-2018 [page] => wybory ) bielsko.info: [WIDEO] Rozmowy z kandydatem na prezydenta przy kawie i pączku - Bielsko-Biała

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wybory samorządowe 2018

  • 26 października 2018
  • wyświetleń: 4464

[WIDEO] Rozmowy z kandydatem na prezydenta przy kawie i pączku

Dziś kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta można było spotkać na bielskim Rynku. Jarosław Klimaszewski zaprosił bielszczan do rozmów przy kawie, pączku i oscypku.Podobnie jak w trakcie ubiegłotygodniowej akcji "Chrobry na dzień dobry", Koalicja Obywatelska i jej kandydat na prezydenta Bielska-Białej przygotowali wiele atrakcji. Na Rynku można było skosztować kawy i pączków. Serwowano także oscypki z grilla.

Oczywiście do dyspozycji bielszczan był kandydat na prezydenta miasta - Jarosław Klimaszewski oraz część wybranych do nowej Rady Miejskiej kandydatów Koalicji Obywatelskiej.

Radna Agnieszka Gorgoń-Komor, z zawodu lekarz kardiolog, udzielała darmowych porad kardiologicznych. Ponownie można było wymienić książkę i wyrazić swoje emocje na płótnie.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.