bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wybory samorządowe 2018

  • 26 października 2018
  • 2 listopada 2018
  • wyświetleń: 12981

Klimaszewski prezydentem Bielska-Białej? 63% poparcia w ankiecie

Ponad 5 tysięcy osób oddało głos w ostatniej ankiecie wyborczej na stronie portalu bielsko.info na Facebooku! W internetowym sondażu wygrał Jarosław Klimaszewski, na którego chęć oddania swojego głosu zadeklarowało około 3200 osób.

Reklama

wyniki ankiety
Wyniki ankiety portalu bielsko.info na Facebooku


Jesteśmy bardzo zaskoczeni zainteresowaniem, jakie wzbudziła opublikowana na naszej facebook'owej stronie ankieta wyborcza. Pytaliśmy w niej o preferencje bielszczan przed drugą turą wyborów prezydenckich w Bielsku-Białej.

W głosowaniu udział wzięło około 5200 osób. To bezsprzecznie największa grupa badawcza w trakcie kampanii samorządowej w Bielsku-Białej. Większość respondentów opowiedziała się za kandydaturą Jarosława Klimaszewskiego - 63%. Na Przemysława Drabka swój głos planuje oddać 37% internautów.

O tym, jaki będzie ostateczny wynik, przekonamy się w poniedziałek, 5 listopada w godzinach nocnych. Wówczas zostaną podliczone głosy mieszkańców, którzy 4 listopada udadzą się do urn, by wziąć udział w drugiej turze wyborów na prezydenta Bielska-Białej.

Loading...

ab, BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.