bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wybory samorządowe 2018

  • 23 października 2018
  • wyświetleń: 6693

Jarosław Klimaszewski podziękował bielszczanom za głosy i frekwencję

Jarosław Klimaszewski otrzymał największe poparcie wśród kandydatów na prezydenta Bielska-Białej w pierwszej turze wyborów samorządowych. Kandydat Koalicji Obywatelskiej podziękował wszystkim bielszczanom za wysoką frekwencję oraz swoim wyborcom za oddane głosy.

Reklama

Chrobry na dzień dobry - akcja Koalicji Obywatelskiej - 16.10.2018
Jarosław Klimaszewski podziękował bielszczanom za głosy i frekwencję · fot. bielsko.info


Podziękowania Jarosława Klimaszewskiego

Drodzy bielszczanie, sąsiedzi, przyjaciele!

Emocje po pierwszej turze wyborów już nieco opadły, a czas, który minął od niedzieli był dla mnie bardzo ważny - pozwolił skrystalizować myśli i ubrać je w słowa podziękowań dla Was.

Przede wszystkim - dziękuję za to, że tak licznie przybyliście w niedzielę oddać swój głos. To było prawdziwe święto demokracji - frekwencja w Bielsku-Białej była najwyższa w całym województwie i wyniosła 54,72%!

Po drugie - serdeczne podziękowania dla wszystkich z Was i dla każdego z odsobna, którzy oddaliście na mnie swój głos - uzyskałem ich aż 28 999, co dało mi bez mała 40% wszystkich głosów i znaczące zwycięstwo w 26 z 30 osiedli w Bielsku-Białej.

Dziękuję także moim konkurentom za debaty, które poruszyły tematy istotne dla bielszczan i dały im wybór, co do wizji przyszłości miasta.

Serdecznie gratuluję wszystkim radnym wybranym na kolejną kadencję bielskiego samorządu, którzy prowadząc uczciwą i merytoryczną kampanię na ten zaszczyt zapracowali. Wyniki głosowania do Rady Miejskiej dobitnie pokazały, że bielszczanie chcą zróżnicowanego podejścia do zarządzania, czyli takiego, jakie proponuję w swoim programie.

Zapewniam, że jeżeli tak zdecydujecie - będę je dla Was realizował.
Przed nami jeszcze 2 intensywne tygodnie, ale jestem przekonany, że dzięki Waszemu wsparciu wygra Bielsko-Biała - jego dobro oraz prężny i dynamiczny rozwój. Proszę Was, dajcie temu wyraz raz jeszcze - w drugiej turze, 4 listopada.

Bo WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ!

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.