Array ( [action] => artykul [id] => 18123 [subpage] => samorzadowe-2018 [page] => wybory ) bielsko.info: Monika Socha rozważy poparcie Przemysława Drabka - Bielsko-Biała
Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wybory samorządowe 2018

  • 22 października 2018
  • wyświetleń: 12171

Monika Socha rozważy poparcie Przemysława Drabka

Wszystko wskazuje na to, że Monika Socha nie zdobyła nawet procentowego poparcia. Jedyna kandydatka na prezydenta Bielska-Białej zapowiedziała, że przed drugą turą rozważy udzielanie poparcia kandydatowi PiS-u.

monika socha


- Serdecznie dziękuję tym, którzy oddali swoje głosy na mnie oraz kandydatów KWW MONIKA SOCHA. Oczekujemy na wyniki, w tym te do Rady Miasta Bielska-Białej. Gratuluję Przymysławowi Drabkowi tego, że znalazł się w II turze wyborów nowego włodarza miasta. Rozważę udzielenie poparcia w II turze wyborów 4 listopada - poinformowała Monika Socha.

Jak wynika z protokołów, które napłynęły do Miejskiej Komisji Wyborczej z 51 obwodów głosowania, KWW Moniki Sochy nie zdobędzie ani jednego mandatu do Rady Miejskiej (poparcie 1%).

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.