Array ( [action] => artykul [id] => 18094 [subpage] => samorzadowe-2018 [page] => wybory ) bielsko.info: Na finiszu kampanii szefowie partii poprą Jarosława Klimaszewskiego - Bielsko-Biała
Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wybory samorządowe 2018

  • 19 października 2018
  • wyświetleń: 4042

Na finiszu kampanii szefowie partii poprą Jarosława Klimaszewskiego

Za nami:

Na 4,5 godziny przed rozpoczęciem ciszy wyborczej, liderzy Platformy Obytwatelskiej, Nowoczesnej i Inicjatywy Polskiej przyjadą do Bielska-Białej. Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer i Barbara Nowacka udzielą poparcia kandydatowi Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta - Jarosławowi Klimaszewskiemu.

Konwencja PO i Nowoczesnej. Jarosław Klimaszewski kandydatem koalicji na prezydenta Bielska-Białej - 29.05.2018
Konwencja PO i Nowoczesnej. Jarosław Klimaszewski kandydatem koalicji na prezydenta Bielska-Białej - 29.05.2018 · fot. bielsko.info


Do spotkania kandydatów Koalicji Obywatelskiej z Grzegorzem Schetyną, Katarzyną Lubnauer i Barbarą Nowacka dojdzie na Zamku książąt Sułkowskich o godzinie 19.30. Wcześniej liderzy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej pojawią się na konwencji wyborczej w Tychach, a po spotkaniu w Bielsku-Białej pojadą jeszcze do Żywca.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.