bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wybory samorządowe 2018

  • 15 października 2018
  • 16 października 2018
  • wyświetleń: 8503

Przepytaliśmy pięciu kandydatów. Który z nich wypadł najlepiej?

Jarosław Klimaszeski, Ryszard Wrona, Janusz Okrzesik, Przemysław Drabek i Jerzy Jachnik - pięciu kandydatów na prezydenta Bielska-Białej wzięło udział w wideo czatach, które przeprowadziliśmy w ostatnich dniach kampanii wyborczej na portalu bielsko.info. Który z nich wypadł najlepiej?

Reklama

wideo czat, rozmowa, mikrofon
Przepytaliśmy pięciu kandydatów. Który z nich wypadł najlepiej? · fot. bielsko.info


W przeciwieństwie do debat organizowanych przez inne redakcje, postawiliśmy na interakcję z naszymi czytelnikami. To właśnie internauci wymyślali pytania, które zadawaliśmy kandydatom na prezydenta miasta w trakcie transmisji na żywo

Czytelnicy zadawali zarówno pytania ogólne, jak i bardziej szczegółowe. Pytano m.in. o pomysły na zatrzymanie młodych w Bielsku-Białej, koncepcje na zagospodarowanie ulicy 11 Listopada. Poruszano także temat przynoszącego straty Stadionu Miejskiego i stoku pod Dębowcem. Nie zabrakło również krytycznych pytań - m.in. zarzucających brak doświadczenia czy powątpiewanie w niezależność pewnych kandydatów.

Który z kandydatów wypadł najlepiej? Zachęcamy do głosowania w internetowej ankiecie. Poniżej prezentujemy również zestawienie materiałów wideo.Wideo czaty z kandydatami na prezydenta Bielska-BiałejJarosław Klimaszewski
KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Loading...


Ryszard Wrona
KWW SLD Lewica RAzem

Loading...


Janusz Okrzesik
KWW Okrzesik i NiezależniBB

Loading...


Przemysław Drabek
KW PiS

Loading...


Jerzy Jachnik
KWW Kukiz'15

Loading...


Monika Socha
KWW Moniki Sochy z Bielska-Białej

Kandydatka nie wzięła udziału w wideo czacie.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.