bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wybory samorządowe 2018

  • 12 października 2018
  • wyświetleń: 6668

Karol Markowski: nie doświadczyłem zrozumienia ze strony zarządu PiS

Radny Karol Markowski, który w 2014 roku dostał się do Rady Miejskiej z list KW Prawo i Sprawiedliwość, w tym roku podjął decyzję o kandydowaniu na urząd radnego z listy KWW Jacka Krywulta.

Reklama

karol markowski
fot. bielsko.info


- Przez minione cztery lata podejmowałem jako radny liczne inicjatywy, które spotkałem się ze zrozumieniem i wsparciem finansowym Pana Prezydenta Nie doświadczyłem natomiast zrozumienia ze strony członków zarządu PiS, którzy powinni wspierać osoby obdarzone w poprzednich wyborach tak dużym zaufaniem społecznym - poinformował radny Karol Markowski.

Jak udało nam się ustalić, zarząd Prawa i Sprawiedliwości zaproponował Karolowi Markowskiemu trzecie miejsce na liście.

- Miejsce na liście proponowane przez to decyzyjne gremium w tegorocznych wyborach, nie odzwierciedlało mojego zaangażowania i pracy dla dobra mieszkańców naszego miasta. Eksponowane pozycje na listach wyborczych zajęły osoby z klucza politycznego. Uznałem to za niesprawiedliwe wobec wyborców, którzy mi zaufali. Nie mogłem się na to zgodzić - dodał radny.

W poprzednich wyborach samorządowych Karol Markowski otrzymał 1107 głosów, co w ogólnym rozrachunku dało mu piąty wynik spośród wszystkich osób, które dostały się do Rady Miejskiej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.