
Wybory samorządowe 2014
- 13 listopada 2014
- wyświetleń: 2885
Kandydaci o działalności MOPS-u
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej nie działa jak należy - alarmuje jeden z czytelników naszego portalu, zachęcając kandydatów na radnych do dyskusji nad tematem bielskiego MOPS-u.

Dzięki specjalnemu formularzowi w serwisie wyborczym naszego portalu internauci mogą zadawać pytania do przyszłych radnych i prezydenta - www.wybory.bielsko.info/pytania.php.
Zadawane przez internautów pytania kandydaci otrzymują poprzez panel, do którego mają indywidualny dostęp (dane zostały wysłane wszystkim komitetom). Kandydaci mogą odpowiadać na każde z pytań do końca kampanii wyborczej.
ZOBACZ TAKŻE

Bielsko-Biała chce być w gronie „czystych i zdrowych miast Europy”

Gorący tematSąd Najwyższy nakazuje ponowne przeliczenie głosów w Bielsku-Białej i innych komisjach

Posłowie będą decydować o kluczowych inwestycjach drogowych i kolejowych w regionie

Jarosław Klimaszewski z wotum zaufania i absolutorium za 2024 rok

Kto na religie, kto na etykę? Mamy dane

Apelu w sprawie nauczania religii nie będzie. Bielscy radni nie zagłosują nad projektem
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.