bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wybory samorządowe 2014

  • 10 listopada 2014
  • wyświetleń: 3861

Wręczyli Krywultowi wypowiedzenie

W poniedziałek w godzinach porannych przedstawiciele organizacji pozarządowych wręczyli prezydentowi miasta Bielska-Białej symboliczne wypowiedzenie umowy.

Reklama

Wypowiedzenie umowy o pracę oraz apel o wycofanie się z wyborów prezydenckich złożył w Urzędzie Miejskim prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Ochrony Najemców, a zarazem kandydat na radnego - Daniel Dziewit.

wypowiedzenie umowy
O przedłużeniu "umowy" z prezydentem bądź jej wypowiedzeniu wyborcy zadecydują 16 listopada · fot. bielsko.info


- Pan prezydent jest pracownikiem mieszkańców. On nie jest niezależny, on jest zależny od mieszkańców, bo to oni go zatrudniają. To z ich podatków prezydent pobiera pensję. Wydaje się, że jego zachowanie nie jest adekwatne do zachowania pracownika - twierdzi Daniel Dziewit.

Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Ochrony Najemców wytyka Jackowi Krywultowi odcięcie się od dialogu z mieszkańcami i przedsiębiorcami oraz debat z kontrkandydatami. - Jest to zmęczenie pracą, prezydent wykazuje symptomy wypalenia zawodowego - kończy kandydat na radnego z list SLD - Lewica Razem.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.