Array ( [action] => artykul [id] => 7742 [page] => wybory ) bielsko.info: TV: wyniki ankiety i sondy ulicznej - Bielsko-Biała

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

  • 24 listopada 2014
  • 27 listopada 2014
  • wyświetleń: 12938

TV: wyniki ankiety i sondy ulicznej

Przed drugą turą wyborów prezydenckich zadziałaliśmy dwutorowo: na portalu uruchomiliśmy ankietę, a na ulicach przepytaliśmy 50 bielszczan. Kogo na prezydenta chcą mieszkańcy naszego miasta?

W "realu" dominuje Jacek Krywult

Na 50 osób, które udało nam się przepytać w naszej sondzie ulicznej, większość bielszczan ciągle się waha, albo nie chce ujawniać swoich preferencji politycznych. 17 respondentów opowiedziało się natomiast za Jackiem Krywultem, a 10 rozmówców zapowiedziało głosowanie na Janusza Okrzesika.Internauci za Januszem Okrzesikiem

Wynik naszej internetowej sondy jest zgoła odmienny. Internauci w zdecydowanej większości opowiadają się za kandydaturą lidera Niezależnych.BB, na którego swój głos chce oddać 74 proc. respondentów. W ankiecie internetowej udział wzięło ponad 200 osób.Przypominamy, że pierwszej turze wyborów ubiegający się o reelekcję Jacek Krywult uzyskał 47,66 proc. poparcia. Na Janusza Okrzesika swój głos oddało 23,32 proc. biorących udział w wyborach osób. Druga tura wyborów samorządowych odbędzie się w niedzielę 30 listopada.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.