
Wybory samorządowe 2024
- 5 kwietnia 2024
- wyświetleń: 8844
[FOTO] Wieczór wyborczy Niezależnych.BB. Podsumowali kampanię
Tuż po debacie komitet Niezależnych.BB w Zamku Sułkowskich zorganizował wieczór wyborczy. Były kwiaty, podziękowania i momenty wzruszeń.
W najbliższą niedzielę bielszczanie udadzą się do komisji wyborczych, aby zadecydować kto zasiądzie w samorządzie. Komitet Zarębska i Niezależni.BB zgromadzili się, aby podsumować swoją kampanię wyborczą. Tuż po debacie, którą mogą Państwo zobaczyć tutaj, na scenie pojawiła się Małgorzata Zarębska.
Podsumowała działania kampanii i podziękowała wszystkim obecnym kandydatom za pracę i poświęcenie, które w nią włożyli. Przedstawiła piąty, ostatni klucz do zmian, który ma zlikwidować zadłużenie miasta.
- Ludzie dzielą się na dwie partie - PO i PIS, a samorząd nie jest grą w dwa ognie - stwierdziła.
W przerwach od politycznych rozważań, czas umiliła gościom jedna z kandydatek - Agnieszka Golik - śpiewając nastrojowe piosenki.
ZOBACZ TAKŻE

Mieszkańcy zapłacą za badania pracowników magistratu. Prawie 200 tys. zł

Co dalej z potencjalnymi, oświatowymi pustostanami?

Partia Razem rozpoczęła trasę „Turbo Polska” w Bielsku-Białej

Kolejna antyimigracyjna petycja pod lupą radnych

Prezydent Klimaszewski nie chciał podwyżki

Gorący tematCzy prezydent Bielska-Białej dostanie podwyżkę? Radni podejmą decyzję na najbliższej sesji
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

