Wybory samorządowe 2024

  • 28 marca 2024
  • wyświetleń: 1157

Wicepremier z Lewicy odwiedził Bielsko-Białą. Wsparł kandydatów z list KO

W środę (27 marca) wieczorem do Bielska-Białej przyjechał wicepremier i Minister Cyfryzacji Krzysztof Gawkowski, który wraz z wiceministrem Przemysławem Koperskim udzielił poparcia piątce kandydatów z Lewicy startujących do Rady Miejskiej z list Koalicji Obywatelskiej.

Wicepremier Krzysztof Gawkowski udzielił poparcia kandydatom i kandydatkom bielskiej Lewicy
Wicepremier Krzysztof Gawkowski udzielił poparcia kandydatom i kandydatkom bielskiej Lewicy · fot. mat. pras.


Wicepremier Gawkowski zaapelował do mieszkańców o udział w wyborach 7 kwietnia i podkreślał, że te wybory są o przyszłości. - Chcemy zrównoważonego rozwoju każdego powiatu, każdej gminy, każdego województwa. Zrównoważony rozwój to pieniądze, które idą za zadaniami, pieniądze które mają być szansą na wyrównanie potencjału społecznego i powinny być rozdawane w taki sposób, aby każdy samorządowiec czuł, że o jest wsparcie. I my o to w tej kampanii samorządowej walczymy - zaznaczał.

Warto przypomnieć, że to nie jedyna wizyta liderów Lewicy w naszym mieście w ostatnich dniach. W poniedziałek (25 marca) podobną konferencję z kandydatami i kandydatkami do Rady Miejskiej odbył minister Dariusz Wieczorek.

kr / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.