Wybory samorządowe 2024

  • 7 marca 2024
  • 10 marca 2024
  • wyświetleń: 11958

WYBORY 2024: Znamy już wszystkich kandydatów do Rady Miejskiej, Powiatu i Sejmiku

W naszym serwisie wyborczym znajdziecie już wszystkich kandydatów i kandydatki do Rady Miejskiej, Rady Powiatu Bielskiego i Sejmiku Województwa Śląskiego.

Clipboard01


Na naszym portalu znajdziecie sylwetki kandydatów na radnych ze wszystkich okręgów wyborczych. Przeczytacie również o ich pomysłach działań na rzecz mieszkańców.

Pełna lista kandydatów - kliknij tutajTermin zgłaszania list kandydatów na radnych upłynął w poniedziałek 4 marca. Do czwartku (14 marca) swoje kandydatury mogą jeszcze zgłaszać ci, którzy chcieliby objąć stanowisko wójta, burmistrza czy prezydenta miasta.

Informacja dla komitetów i kandydatówKażdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach, może na łamach bielsko.info BEZPŁATNIE przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty.

Komitety, które chcą przedstawić swój program i kandydatów, proszone są o kontakt z redakcją - email: redakcja@bielsko.info lub tel.: 884 884 080.

ar, kr, mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.