bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 listopada 2015
  • wyświetleń: 2118

Ukradł odzież, pobił ochroniarza

W niedzielę po południu policjanci z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej zatrzymali mężczyznę, który ze sklepu sportowego skradł odzież o łącznej wartości około 1100 zł, a następnie zaatakował pracownika ochrony, który próbował zareagować.

Około godz. 17.20 dyżurny odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który dokonał kradzieży ubrań oraz kilku par obuwia w sklepie przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Zaatakował także próbującego interweniować 33-letniego mieszkańca Bielska-Białej. Sprawca uderzył i przewrócił ochroniarza oraz kierował wobec niego groźby pobicia. Dzięki reakcji drugiego pracownika ochrony mężczyznę udało się ująć i przekazać policjantom.

22-latek był nietrzeźwy, badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Mężczyźnie postawiono zarzut kradzieży rozbójniczej, za co grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.