bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 września 2011
  • wyświetleń: 2515

Złodzieje kosmetyków schwytani

Nawet na pięć lat mogą trafić do więzienia dwaj mężczyźni, którzy skradli kosmetyki ze sklepowych półek. Sprawcy wpadli na gorącym uczynku przestępstwa. Pracownicy ochrony przekazali ich w ręce policjantów.

30-letni bielszczanin nerwowo krążył pomiędzy półkami z kosmetykami w bielskim hipermarkecie przy ul. Warszawskiej, co nie umknęło uwadze ochrony. Pracownicy ochrony zauważyli, jak sprawca chowa pod kurtkę markowe kosmetyki. Ujęli rabusia i przekazali go policjantom. W czasie jego przeszukania odnaleziono skradzione kosmetyki o wartości 300 zł.

W podobnym celu złodziej pojawił się w sklepie przy ul. Leszczyńskiej. Łupem przebywającego na „gościnnych występach” 19-latka z Ełku padły artykuły kosmetyczne warte ponad 500 zł. Obaj zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty przestępstw, za które grozi im do 5 lat za kratami.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.