bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 listopada 2015
  • 7 listopada 2015
  • wyświetleń: 5457

Remont ekspresówki. Nie za szybko?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że 8 listopada rozpocznie się remont nawierzchni na kilkusetmetrowym odcinku drogi ekspresowej S69 w granicach administracyjnych miasta.

s69
S69 w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


GDDKiA Oddział w Katowicach Rejon w Pszczynie informuje, że od dnia 08.11.2015 roku od godz. 20.00 (niedziela) planowana jest rozpoczęcie prac remontowych związanych z awaryjną naprawą nawierzchni na odcinku drogi S69 w m. Bielsko-Biała w rejonie węzła Bielsko-Biała Rosta - na jezdni w kierunku Żywca.

Na węźle zostanie wprowadzony objazd zgodnie z załączoną mapką. W związku z wprowadzoną zmianą organizacji ruchu wystąpią tam spore utrudnienia w ruchu. Zaleca się, aby kierowcy korzystających z obwodnicy Bielska-Białej wybierali alternatywne drogi. Zakończenie prac planowane jest na dzień 10.11.2015 r. (w godzinach nocnych).

objazd
fot. GDDKiA Katowice

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.